Powitanie

Drukuj

 

To się dzieje w logistyce, o tym się pisze w Benson Consultants!

 

Drogi Czytelniku,

witaj na naszym firmowym blogu! Chcemy zachęcić Cię do przyjrzenia się tematom, o których piszemy, a które, mam nadzieję, poszerzą Twoją wiedzę. Bo skoro tu jesteś, to zapewne jak i my interesujesz się logistyką, a zwłaszcza jej zderzeniem z nowoczesnymi technologiami i praktycznymi metodami zarządzania logistyką transportu. O tym chcemy i będziemy pisać.

Nasze wpisy będziemy zamieszczać w trzech głównych kategoriach:

Tutaj podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i tym, co wyszperamy w światowej literaturze. Będą artykuły o innowacyjnych rozwiązaniach w łańcuchu dostaw oraz szybko zmieniającym się świecie logistyki za sprawą rosnącej mocy procesorów i wszechobecnej dostępności urządzeń mobilnych. Tu też znajdziesz podpowiedź jak z nich korzystać. Będzie wreszcie, mamy nadzieję prosto, o sztucznej inteligencji wkraczającej na polskie drogi, do ciężarówek, samochodów dostawczych i do magazynów. Odniesiemy się do zmieniających się przepisów branżowych oraz rosnących wymagań ostatecznych odbiorców usług logistycznych. Pokażemy Ci jak te wymagania spełniać najwydajniej i bez spięcia. I opowiemy o naszych doświadczeniach. Na prostych przykładach.

Będzie nam wszystkim - mnie i moim kolegom z zespołu Benson Consultants - niezwykle miło, jeśli zaszczycisz nas zaglądaniem tu od czasu do czasu. A przede wszystkim, jeśli znajdziesz tu wartościowe dla siebie treści.

Życzymy miłej lektury i zapraszamy ponownie!

Tags: , , , , , , ,